تلفن: 88329430-021

فکس : 88329430-021

درباره ما

خانهدرباره ما

چرا پردیسان سرور؟

  • مشاوره رایگان

       ابتدا مشاوره رایگان و بررسی های لازمه انجام میگیرد.

  • تیم مجرب اختصاصی

      طرح اولیه مطرح و با تایید نمظر کارفرا وارد مرحله عملی میشود.

  • طراحی و پیاده سازی با بهترین کیفیت

      امکانات مورد نیاز فراهم شده و مرحله عملی کار شروع میشود.

  • بهترین پشتیبانی
      در صورت مشاهده نواقص ایرادات رفع میشود

حوزه فعالیت‌های پردیسان سرور

ﺷــﺮﮐﺖ ﭘﺮدﯾﺴــﺎن سرور مجری کلیه خدمات فناوری اطلاعات دیتاسنتر و زیرساخت شبکه، راه اندازی سیستم های مانیتورینگ و هوشمند، اجرا و راه اندازی کلیه سیستم های اتاق کنفرانس و سالن های همایش با پشتوانه تیم فنی مجرب آماده ارائه خدمات به مشتیان خود می باشد.

هدف ما کمک به شرکت ها برای رسیدن به اهدافشان و انجام آسان این امور است.

هدف پردیسان سرور

هدف ما ارائه خدمات فناوری اطلاعات، شبکه های رایانه ای و دیتاسنتر و همچنین تاًمین نیاز کامل مشتریان خود در زمینه امنیت اطلاعات است و از ابتدای کار، ارائه خدماتی  در عرصه فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات را بر راهکارهای نوین و جامع همگام با کشورهای پیشرفته را سرلوحه کار خود قرار داد.
این شرکت با تکیه بر نیروهای متخصص خود و با تجربه مدیران ارشد شرکت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آمادگی دارد به منظور برآورده ساختن نیاز مشتریان در انجام کلیه امور مهندسی اطلاعات و ارائه مشاوره های فنی و امنیتی پیشرفته در شبکه حضور پیدا نماید.
پردیسان سرور با ارائه طیف گسترده ای از محصولات امنیتی و تجهیزات شبکه که با مشاوره کارشناسان خبره و تائید شده توسط مراکز بین المللی وشرکت های معتبر دنیا همراه است، سعی در پر نمودن خلاء امنیتی موجود در شبکه، ارتباطات و اطلاعات مورد پردازش سازمانها دارد.
 

برخی از خدمات پردیسان سرور

پایش محیطی

سیستم هوشمند پایش محیطی اتاق سرور

اختلال شبکه در سازمان، یک تهدید به شمار می آید و می تواند به کار و اعتبار سازمان آسیب وارد کند زیرا شبکه ها در هر سازمانی به رکن اساسی آن تبدیل شده و بخش های مختلف آن به طور مستقیم به شبکه وابسته می باشد. مانیتورینگ یکی از این ابزارهاست زیرا در صورت بروز اختلال، دراسرع وقت می تواند هشدار صحیح و دقیق به مدیر ارائه کند و علت بروز حادثه و محل آن را مشخص کند.

مشاهده بیشتر

کنترل تردد

سیستم هوشمند واکسس کنترل

جهت کنترل ورورد افراد به اتاق سرور از سیستم اکسس کنترل با قابلیت های قابلیت شبکه ، اثر انگشت ، تشخیص چهره و...مورد استفاده قرار میگیرد.

مشاهده بیشتر

درب ضد حریق

درب ضد حریق و ضد سرقت اتاق سرور

درب های ضد حریق سه نوع هستند و هر کدام مناسب مکان خاصی هستند. این سه مدل شامل موارد زیر می شوند: درب ضد حریق چوبی/ درب ضد حریق شیشه ای/ درب ضد حریق فلزی

مشاهده بیشتر

اطفاء حریق

سیستم هوشمند اطفاء حریق

ذخیره داده ها و بقای عمرسازمان‌ها ، وابسته به اتاق سرور است. حوادثی مانند آتش سوزی، می تواند منجر به خسارت جانی و مالی بسیار گردد. مواد اشتعال زا منتظر جرقه ای کوچک برای گسترش اشتعال و فراگیر شدن هستند. بنابراین عقل حکم می کند از سیستم های هوشمند 24 ساعته برای پایش و نگهداری مراکز مهمی مانند اتاق سرور استفاده کرد.

مشاهده بیشتر

سقف کاذب

اجرای سقف کاذب

این بخش از طراحی اتاق سرور جهت تامین ایمنی الکتریکال و ایجاد اختلاف دما در ارتفاع های مختلف که با توجه به تجهیزات موجود در اتاق شامل تعداد رک ها ، باکس های باطری تاسیسات زیر بنایی و... طراحی و اجرا می گردد.

مشاهده بیشتر
monitoring-system

مرکز کنترل NOC

اتاق NOC

مرکز کنترل شبکه (Network Operations Center) از زیرساخت شبکه و مخابراتی سازمان‌ها پشتیبانی می‌کند، رخدادها و مشکلات زیرساخت‌های فناوری اطلاعات را ردگیری، گزارش‌گیری و حل می‌کند و درنهایت این اطمینان را می‌دهد که همیشه دسترسی به مراکز داده وجود دارد.

مشاهده بیشتر

سیستم خنک کننده

سیستم خنک کننده دانش بنیان

اتاق‌ سرور به دلیل قرارگیری سرورها و یا قرارگیری حجم بسیار زیادی از قطعات الکترونیک گرمای زیادی تولید می‌نماید این گرما متناسب با تعداد رک‌ های قرار گرفته در اتاق سرور افزایش می‌یابد و به همین دلیل خنک کردن اتاق های سرور با ظرفیت‌های مختلف و یا با تکنولوژی‌های متفاوتی با توجه به میزان بار برودتی آن‌ها تعیین می‌شود

مشاهده بیشتر

کف کاذب

اجرای انواع کف کاذب

این بخش از طراحی اتاق سرور جهت تامین ایمنی الکتریکال و ایجاد اختلاف دما در ارتفاع های مختلف که با توجه به تجهیزات موجود در اتاق شامل تعداد رک ها ، باکس های باطری تاسیسات زیر بنایی و... طراحی و اجرا می گردد.

مشاهده بیشتر

رایانش ابری

راه اندازی وارائه انواع خدمات

پردازش ابری یک ارائه‌ دهنده اصلی است که تجهیزات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری یک محصول را فراهم می‌کند. شرکت‌ های متقاضی این محصول به جای خرید و نصب آن به شکل فیزیکی، با استفاده از اینترنت امکان استفاده از آن را به شکل اشتراکی پیدا می‌کنند.

مشاهده بیشتر

مشتریان ما

0
خنک کننده دانش بنیان
0
اطفا حریق هوشمند
0
کنترل تردد هوشمند
0
سیستم پایش محیطی
monitoring-system